PETEK TEMİZLEME HİZMETİ
PETEK TEMİZLEME HİZMETİ

PETEK TEMİZLEME HİZMETİ

 

Petek kombi temizliği hizmetini %100 garantili, hızlı, temiz ve kalıcı çözümlerle beraber satın almak herkesin hakkıdır.

 

Yerden ısıtmalı veya duvara monte edilen peteklerinizin temizliği için web sitemiz yada iletişim hatlarımızdan bizlere ulaşmak sureti ile hızlı şekilde mümkün olduğu kadar çabuk, belirtilen adrese gelebilir ve incelemelerde bulunabiliriz. 

 

Petek temizliği, tam anlamı ile içinize sinecek kalitede çalışmalarımızı yapmakta olduğumuz için problemde tam teşhis konulması ve buna bağlı olarak adımların atılacağını belirtmek istiyoruz.

 

Petek temizliğinde pratik bir yol ise tek bir hat üzerinden temizlik ve atık suyun yapılabilmesidir. Petek temizleme cihazımız ile su sirkülasyonu ve temizliğin, bakım ve onarımın yapılabilmesi, gider borularının lavaboya aktarılması pis ve tıkanıklığa yol açan sorunların dışarı atılması sağlanabilir. 

 

Havlupan üzerinden petek temizleme makinelerimiz ile gerçekleştirdiğimiz kimyasal yıkama işlemine geçmeden önce peteklerdeki sıvıların tam olarak dışarı atılmasının sağlanması, cihazımızın yarım saat kadar sadece kimyasal eklenecek şekilde çalıştırılması önemlidir. 

 

Sonrasında su berraklığını sağlayıncaya kadar su basılması ve atık su boruları ile lavaboya aktarılmasının yaklaşık bir saat sürmesinden sonra iyi ısınmanızın önündeki sorunu ortadan kaldırmamız mümkün olacaktır.

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014